loader
МЕНЮ

ДИТЯЧА КІМНАТА З КОМБІНОВАНИМ ОПАЛЕННЯМ

На одній з стін присутній радіатор. Замовниця вирішила замінити радіатор біля вікна внутрішньопідлоговим конвектором. Звільнити місце для мольберту, захистити вікно від конденсату та створити приємну теплову завісу у зоні вікна. Враховуючи необхідну кількість тепла, можливу глибину стяжки та матеріал покриття на підлозі (деревина) вибір зупинили на внутрішньопідлоговій моделі без вентилятору з двома мідно-алюмінієвими теплообмінниками, глибиною 7,8 cм. Захисну, декоративну решітку обрали з натурального дубу. Буде чудово пасувати підлозі, приємна на дотик.
Місця стику конвектору та паркету ( іноді, коли покриття підлоги плаває, виглядають не естетично) будуть охайно задекоровані (закриті) декоративним куточками.
Ми зробили ретельний замір, розробили та узгодили з Замовницею та виробником технічний ескіз, модель та зробили замовлення на виробництво. Чекаємо через місяць (термін не стандартного замовлення ТМ Polvax) вже готовий прилад. Після його отримання та перевірки запланована доставка на об’єкт Замовниці.