loader
МЕНЮ

ЩО ТАКЕ КОНВЕКТОР ТА ЯК ВІН ДІЄ?

Шановні відвідувачі сайту та клієнти нашої компанії. Вітаємо Вас у блозі APEX COMFORT.
Перше, що цікавить тих, хто вперше почув про внутрішньопідлоговий конвектор або вперше його побачив – навіщо потрібен цей прилад та як він працює?
Спробую пояснити. Погляньте,будь ласка, на малюнок.
Конвектори – це прилади, що опалюють або охолоджують приміщення за допомогою природної або примусової конвекції.
Конвекція – явище циркуляції теплого та холодного повітря. Холодне повітря має більшу вагу та щільність, ніж тепле. Під власною вагою або додатково прискорене вбудованими в конвектори вентиляторами, воно спускається до підлоги. Потрапивши у конвектор, повітря нагрівається, отримуючи тепло від теплообмінника. В свою чергу, теплообмінники отримую тепло від теплоносія (вода), що проходить по його трубках. Вага та щільність нагрітого повітря зменшуються. Унаслідок воно самостійно або прискорене вентиляторами підіймається угору. У конвекторі утворюється низький тиск, який втягує у теплообмінник новий потік холодного повітря.
Саме за допомогою цього чудового явища конвектори впевнено керують напрямом руху повітря та температурою у приміщенні. Ця властивість та багато інших гарних рис (про них розповім в іншій статті) роблять прилади все більш і більш відомими.

З турботою про вас, Середа Тетяна.