loader
МЕНЮ

ВИКОРИСТАННЯ ВНУТРІШНЬОПІДЛОГОВИХ КОНВЕКТОРІВ ДЛЯ ПРИМІЩЕНЬ З ПІДВИЩЕННИМ РІВНЕМ ВОЛОГИ

Шановні відвідувачі сайту та клієнти нашої компанії. Вітаємо Вас у блозі APEX COMFORT.
Призначення внутрішньопідлогових конвекторів у вологих приміщеннях:
1. Захищають вікна від крапель конденсату.
2. Створюють комфортне тепло.
3. Не заважають краєвиду.
4. Завдяки великому ассортименту кольорів, матеріалів,та форм декоративних решіток, гармонують до будь якої поверхні.
Вологими приміщеннями зазвичай вважають ванні кімнати, сауни, басейни та теплиці. Це приміщення, де кількість вологи у повітрі підвищена постійно чи періодично. Великий перепад температур (конденсат) або потрапляння води з ванни, басейну, підлоги у короб внутрішньопідлогового конвектору – призводять до небажаної присутності рідини в опалювальному приладі. Щоб уникнути негативних наслідків (бруд, вихід з ладу вентилятора) вологу необхідно своєчасно видаляти.
Виробники конвекторів потурбувались про нас та розробили спеціальні моделі для монтажу у вологих умовах. Данні прилади відрізняються тим що у боковій стінці чи дні, присутній маленький круглий отвір з дренажною трубкою (патрубком). Через цей отвір стікає вода, що потрапляє, або утворюється у коробі. Дно приладів має спеціальній уклін, що сприяє cтіканню вологи у дренажний патрубок.
У процесі монтажу дренажний патрубок з’єднують з трубкою, що йде на вулицю, або каналізаційній трубопровід крізь сифон. Обов’язковою умовою є постійний уклін трубопроводу, що не дозволяє повернення вологи до конвектору. Іноді, для відведення води використовують дренажну помпу (насос) для фанкойлів, що зазвичай знаходиться за межами приладу й відводить вологу у каналізацію.
*Важливо! *Монтаж дренажних конвекторів слід довіряти лише досвідченим фахівцям, що знаються у гідравліці.
Для використання у вологих приміщеннях рекомендуються конвектори, короб яких виготовлений з нержавіючої сталі. Більш популярні моделі природної конвекції (без вентилятору).
Захисні декоративні решітки краще обирати з дюралюмінію – надійного, що не піддається впливу води, матеріалу.
Прибирання:
Прибирання не потребує особливих приладів чи засобів. Достатньо іноді, під час прибирання, використовувати пилосос, щітку з довгим ворсом (для побілки або одягу), тканину (без агресивних миючих засобів).
Більш детально про прибирання конвектору я розповім у наступних матеріалах.
З турботою про вас, Середа Тетяна.